GEALAN S9000

 

IDEÁLNY MIX
Inovatívny kombisystém S9000

 • systém s tromi tesneniami
 • optimálna hĺbka systému 82,5mm
 • možnosť lepeného skla STV®
 • vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy
 • optimálny pomer cena/výkon

  

 


 

 1. Vhodné pre trojsklá až do hrúbky 50 mm
 2. Úzka pohľadová šírka a dizajnové 15° skosenie.
 3. Inteligentný koncept tesnení s tromi kontinuálnymi tesniacimi rovinami.
 4. Optimalizované pre použitie technológie STV®, aby bylo možné sklo zalepiť za sucha.
 5. Veľmi dobrá tepelná a zvuková izolácia vďaka 6 komorám a veľkej konštrukčnej hĺbke rámu aj krídla.

 

 • Charakteristika systému

  Vyvinutie systému s najlepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami nieje náhoda, ale výsledok cieleného vývoja. Úspech nám dáva za pravdu. Výpočty preukázali vynikajúce tepelno-izolačné hodnoty. Od začiatku bolo cieľom vývoja dosiahnuť tepelno-izolačnú hodnoty Uf = 0,92 W/m²K při štandardnej kombináci s oceľovou výstuhou a tým i využiteľnosť v pasivních domoch. To sa podarilo kombináciou všetkých inovatívnych detailov v koncepcii systému. Nový systém GEALAN S9000 - ako kombisystém s konštrukčnou hĺbkou 82,5 mm - združuje rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia. Veľká konštrukčná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme aj v krídle a tri kontinuálne tesniace roviny sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Navyše vysoká hĺbka zapustenia skla, až 26mm, zaisťuje zlepšenú izoláciu v najkritickejšom bode okna a prispieva k zníženej rosivosti skla.

  V porovnaní s konkurenčnými systémami je GEALAN S9000 víťazom v pomere "cena vs výkon". 

 •   

 •   

 • Laminácia

  Pokiaľ Vám záleží na architektonickom stvárnení fasády, prípadne na dosiahnutí prirodzeného vzhľadu v interiéri, môžete využiť prevedenie okien a dverí v dekore dreva. Navyše u nás sú všetky laminácie, cca 40 odtieňov drevoimitácii a odtieňov podľa RAL v jednotnej cene.
  Kompletný vzorkovník laminácií


  ACRYLCOLOR

  Vonkajšia farebná vrstva akrylátového skla je dvakrát tvrdšia než povrch bielych okien z PVC. Vykazuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu a je veľmi rezistentný proti poveternostným vplyvom. Hodvábne matný, hladký a neporézny povrch je odolný voči usadzovaniu prachu a špiny. Odpadajú opravy v dôsledku odlupovania a opryskávaniu laku alebo nutnosť dodatočných náterov. Okna z acrylcoloru nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a starostlivosť o ne je mimoriadne jednoduchá.


  Kompletný vzorkovník ACRYLCOLOR farieb

   
 •    

Porovnateľné produkty

bluEvolution

 

Gealan FUTURA